Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Pırımlar Mobilya Sanayi Ve Dış TİC. LTD. ŞTİ. alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmamaktadır.

Sipariş sürecinizi daha kolay hale getirmek için alınan bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece sipariş takibinizin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilmesini sağlamak için kullanılmaktadır.

Pırımlar Mobilya Sanayi Ve Dış TİC. LTD. ŞTİ. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Pırımlar Mobilya Sanayi Ve Dış TİC. LTD. ŞTİ.’nin  yürürlükteki yasalar uyarınca ve idari, adli ve diğer resmi makamların talebi üzerine bu bilgileri kanunlar çerçevesinde ifşa etme hakkı saklıdır.

ataşehir escort